PILATUS SWISS DENTAL GMBH

Nta İmplant, merkezi İsviçre'de bulunan Pilatus Swiss Dental Gmbh markasıdır.

Vizyoner yaklaşımımız Amerika Birleşik Devletleri, İsviçre, Güney Kore ve Fransa'da kurduğumuz üstün ortaklıklarla desteklenmektedir. Bu özel çözüm ortaklarımız, ürünlerimiz için araştırma, geliştirme, üretim ve kusursuz yüzey işleme faaliyetlerini yürütmektedir. Seçkin ortaklarımız, dental pazarın karmaşık inceliklerine hakimiyetlerini 35 yılı aşkın süredir sürdürmektedir.

YÜKSEK KALİTE

Güvenilir ve güvenli tedavi yöntemleri kullanılarak etkileyici ürünler üretiyoruz.

SON TEKNOLOJİ

Son teknoloji ışığında Diş Hekimliği dünyasında en güncel yenilikler.

ÇÖZÜM ORTAĞI

İleri teknolojiyi kullanarak kısa zamanda ihtiyaca yönelik çözüm üretiyoruz.

NTA GÜVENCESİ

Dünyanın neresinde olursanız olun, implantlarımız NTA güvencesi ile ömür boyu garantilidir.

Doğru Çözüm Partneri100%
7/24 Anında Destek100%
Geniş Ürün Yelpazesi100%

“Değişmek gelişmektir; sık değişmek ise mükemmel olmaktır”

Winston Churchill

EXOCAD

Dijital araçlarla hassas planlama, restoratif diş hekimliğinde ihtiyacınız olan sonuçları almanızı sağlar. Dijital Diş Hekimliğinde ihtiyaç duyulan EXOCAD uyumlu dijital kütüphaneyi indirmek için lütfen tıklayınız.

KÜTÜPHANE

3SHAPE

Dijital araçlarla hassas planlama, restoratif diş hekimliğinde ihtiyacınız olan sonuçları almanızı sağlar. Dijital Diş Hekimliğinde ihtiyaç duyulan 3SHAPE uyumlu dijital kütüphaneyi indirmek için lütfen tıklayınız.

KÜTÜPHANE

DENTAL WINGS

Dijital araçlarla hassas planlama, restoratif diş hekimliğinde ihtiyacınız olan sonuçları almanızı sağlar.Dijital Diş Hekimliğinde ihtiyaç duyulan DENTALWINGS uyumlu dijital kütüphaneyi indirmek için lütfen tıklayınız.

KÜTÜPHANE

ÜRÜNLER

TARİHÇEMİZ

“NTA implant, yüksek kalitede diş implantları üreterek implant diş hekimliğinde çözümler sağlamaktadır." Tüm ürünlerin; ürün geliştirme, üretim süreci, pazarlama, tanıtım ve ticari marka hakları yasal olup şirketimize aittir. Ürünler implantoloji alanındaki güncel bilimsel veriler ışığında en son teknolojiler kullanılarak geliştirilmektedir.

Firmamız, vidalı ve press-fit implant sistemlerini  bir arada barındıran dünyadaki tek ve öncü çözüm ortağınızdır.  

images/sampledata/features/abotss.jpg

NTA İMPLANT

Nta implant, Nta Shorter implant, Nta Shorter Plus implant ve Nta Hybrid implant markaları altında “Vidalı” ve “Press-fit” olarak aksesuarları ile birlikte iki tip implant üretmekteyiz. 

Şirketimize ait Kalite Sistemi Yönetim Sertifikaları ise FDA, CE, ISO 9001:2015, ISO 13485:2016 ve ISO 10002:2018 sertifikalarıdır.

ABD, İSVİÇRE, GÜNEY KORE ve FRANSA'daki çözüm ortaklarımız ürünlerimiz için araştırma, geliştirme, üretim ve yüzey işleme faaliyetlerini kendi ülkelerinde yürütmektedir. Bazı ortaklarımız dental pazarda 35 yıldan fazla deneyime sahiptir.

VİZYON & MİSYON

Misyonumuz, yüksek kaliteden ödün vermeden etkili, güvenilir ve güvenli tedavi yöntemlerini kullanarak tüm dental implant endikasyonlarını kapsayacak şekilde her zaman en geniş ürün yelpazesine sahip en etkileyici ürünleri üretebilmektir.

Vizyonumuz ise, sürekli bilimdeki en güncel araştırmalar ve gelişmeler ışığında bilimsel yenilikleri bir araya getirip sizlere yüksek kalitede, yeniliklere açık, erişilebilir fiyat politikası kullanarak, implant vakalarında çözüm sunabilecek farklı implant sistemlerine sahip ürün gamı sunabilir olmaktır.

İleri teknolojiyi kullanarak kısa zamanda ihtiyaca yönelik ürettiğimiz çözümleri en hızlı ve güvenilir yöntem ile sizlere ulaştırmak ve erişebilir olmak en büyük farkındalığımızdır.

 

360° ESNEK KONUMLANDIRMA

Hybrid dayanaklar tamamen değiştirilebilir ve kilitlenen konik bağlantı sayesinde benzersiz 360° konumlandırmanın tüm avantajlarından yararlanır.

EĞİMLİ OMUZ

Hybrid implantların eğimli omuz yapısı, implant yerleştirme sırasında esneklik sağlar ve etkileyici kemik iyileşmesi için alan yaratır.

YUVARLAK APEX

Yuvarlak apeks, özellikle implantı maksiller sinüs bölgelerine yerleştirirken doku hasarı riskini azaltır.

1.5° KİLİTLENEN KONİK BAĞLANTI

1.5° derece kilitlenen konik bağlantı, implant-abutment arayüzünde bakteri sızdırmazlığı sağlar ve bakteri sızdırmazlığı, mikro-sızıntı sorunlarını önler.

SLA YÜZEY

SLA yüzeyi kaplama yüzey değildir. Makro pürüzlülük, büyük kum parçacıklarının implant üzerine püskürtülmesiyle oluşturulur.

YÜKSEK STABİLİTE

Yüksek primer stabilite, Eşit stres dağılımı, Implant yolu sağlar / garanti eder, Frez boyutunda hassasiyeti azaltır.

NTA İMPLANT

NTA İMPLANT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

SHORTER İMPLANT

SHORTER İMPLANT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

SHORTER PLUS İMPLANT

SHORTER PLUS İMPLANT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

NTA İMPLANT

NTA İMPLANT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

SHORTER İMPLANT

SHORTER İMPLANT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

SHORTER PLUS İMPLANT

SHORTER PLUS İMPLANT ÜRÜNLERİ İÇİN LÜTFEN GİRİŞ YAPINIZ.

BİZİ TAKİP EDİN!

Düzenlenen eğitimlerimizden ve yeniliklerden haberdar olmak için bizi sosyal medyadan takip ediniz.

   
 
X

Right Click

No right click